Правоохоронці Німеччини та Греції викрили мережу підробки документів

Четвер, 16 липня 2020, 13:40

Правоохоронці Німеччини та Греції у співпраці з Європолом викрили мережу створення підробних документів.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Європолу, пише "Європейська правда".

15 липня Федеральна поліція Німеччини у Галле та поліція Греції здійснили серію обшуків - 12 у Німеччині й декілька у Греції, та один арешт за підсумками розслідування масштабної підробки документів.

Операцію ініціювала німецька влада, прагнучи знайти причетних до виготовлення підроблених документів – переважно паспортів, ID-карток, посвідок на проживання та водійських посвідчень.

Читайте також
Європол вилучив рекордну кількість нелегальних пестицидів

Завдяки обміну інформацією з Європолом вони вийшли на контакт з колегами із Греції. Там вдалося встановити низку підозрюваних у причетності до цієї діяльності та знайти підпільну друкарню, де виготовляли фальшиві документи.

"Розслідування встановило, що отримувачі документів знаходилися як у ЄС, так і країнах за межами блоку. Серед них – Афганістан, Боснія та Герцеговина, Німеччина, Угорщина, Італія, Іспанія, Саудівська Аравія, Швеція, Сирія і Туреччина", - зазначають у повідомленні.

У вчорашній спецоперації були задіяні 267 правоохоронців. Під час обшуків було вилучено електронні пристрої та екземпляри підроблених документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?