Албанія і Болгарія знов у "зеленому" списку України, але на межі

П'ятниця, 17 липня 2020, 09:59

Відповідно до оновленого списку МОЗ України, Албанія та Болгарія потрапили до країн "зеленої зони", але за показниками захворюваності на коронавірус обидві держави перебувають "на межі".

Про це повідомляє "Європейська правда".

Як відомо, в Україні не потрібно проходити самоізоляцію/обсервацію мандрівникам,  що повертаються з держав "зеленої зони". Напередодні уряд України підвищив з 40 до 55 активних хворих на 100 тисяч населення показник для розподілу країн на "червону" і "зелену" зони.

Читайте також
Грецькі уроки: як уникнути депортації під час поїздок до ЄС у епоху коронавірусу

Це дозволило одразу кільком країнам, які відкрилися для українських туристів, перейти з "червоного" списку до "зеленого", зокрема, Албанії, Болгарії та Єгипту. 

Втім, за даними МОЗ станом на 16 липня, ці держави перебувають "на межі", і якщо епідеміологічна ситуація в них погіршиться, можуть швидко стати "червоними". В Албанії показник активних хворих становить 54,21, в Болгарії - 53,25. Далі у списку Румунія (53,17) і Єгипет (53,11).

Як повідомлялося, Болгарія дозволила в’їзд для українських туристів без 14-денного карантину і проходження тесту на коронавірус. 

Українці можуть перевірити можливість в'їзду за кордон за кількома сервісами: список.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Афганський колапс: що впливає на позицію Заходу щодо визнання уряду талібів

Який курс оберуть західні країни щодо захопленого Афганістану і, зокрема, нового уряду, сформованого талібами?

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.