29% жителів ЄС торік не змогли дозволити собі тижневу відпустку далеко від дому

інфоргафіка
Понеділок, 20 липня 2020, 11:45

У 2019 році 29% жителів країн-членів ЄС у віці 16 років і старші не змогли дозволити собі оплатити щорічну тижневу відпустку поза домом.

Такі дані у понеділок оприлюднив Євростат, повідомляє "Європейська правда".

Ця частка поступово зменшувалася з 2010 року, коли 39% європейців не могли дозволити собі провести тиждень відпустки далеко від дому. Однак через карантин і закриття кордонів по всьому світу в 2020 році ця тенденція до зниження, імовірно, цьогоріч зупиниться, вважають в Євростаті.

Серед держав-членів ЄС Румунія зафіксувала найбільшу частку людей у такій ситуації (54%). 

Жителі Греції зайняли друге місце (49%), далі йдуть Хорватія (48%), Кіпр (45%) та Італія (44%).

 

Натомість тільки 10% людей в Швеції не змогли дозволити собі тижневу щорічну відпустку. Далі слідують Данія і Люксембург (по  11%), Фінляндія (12%), Німеччина та Австрія (по 13%).

У порівнянні з 2010 роком відсоток людей, які не могли дозволити собі відпустку протягом одного тижня поза домом, знизився у всіх державах-членах, за винятком Італії та Греції. У цих двох країнах частка зросла на 4 і 3 процентних пункти відповідно. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.