Уряд Ірландії закликав утриматися від поїздок за кордон і відпочивати вдома

Середа, 22 липня 2020, 15:12

Міністр закордонних справ Ірландії Саймон Ковені заявив, що, хоча "зелений список" країн вже опублікований, все ж безпечніше всього "відпочивати вдома".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Ковені сказав, що 50 000 осіб на тиждень залишають країну і він зобов'язаний дати вказівки щодо "ризику, пов'язаного з цим подорожжю".

Раніше ірландський уряд опублікував список з 15 країн, куди можуть відправитися мандрівники і не проходити самоізоляцію після повернення.

У список, який переглядається кожні два тижні, входять Мальта, Фінляндія, Норвегія, Італія, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Кіпр, Словаччина, Греція, Гренландія, Гібралтар, Монако і Сан-Марино. Зараз в нього не входять Великобританія і США.

Ковені сказав, що країна проявляє обережність, з тим, щоб розставити пріоритети в галузі охорони громадського здоров'я, але визнав, що з цього питання виникла "плутанина".

"Загальне послання уряду полягає в тому, що найбезпечніше - це залишатися вдома", - сказав він.

Він сказав, що не було випадків поширення вірусу з будь-якої країни в зеленому списку.

Ковені додав в, що "червоний список" Ірландія не складатиме. Швидше може бути включена вимога пройти тестування, перш ніж людина приїжджає до Ірландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Афганський колапс: що впливає на позицію Заходу щодо визнання уряду талібів

Який курс оберуть західні країни щодо захопленого Афганістану і, зокрема, нового уряду, сформованого талібами?

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.