Фінляндія повертає прикордонний контроль для трьох країн Шенгену

Четвер, 23 липня 2020, 18:50

Фінляндія повертає вимогу про прикордонний контроль та рекомендацію про карантин для мандрівників, які прибувають з Австрії, Швейцарії та Словенії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Yle.

З 27 липня, наступного понеділка, мандрівники, які прибувають з Австрії, Швейцарії та Словенії, проходитимуть прикордонний контроль і їм рекомендується 14-денна самоізоляція.

Рішення прийняли у зв'язку з тим, що у цих країнах останнім часом погіршилася ситуація з коронавірусом.

Окрім зазначених країн, прикордонний контроль зберігається для мандрівників зі Швеції, Польщі, Чехії, Франції, Люксембургу, Британії, Іспанії та Португалії.

Крім того, Фінляндія зняла обмеження на подорожі для 9 країн з-поза меж Шенгену - Грузії, Японії, Південної Кореї, Китаю, Тунісу, Уругваю, Руанди, Таїланду та Нової Зеландії. Вони були серед 11 "третіх країн", з яких вже з 13 липня дозволили поїздки з поважних причин.

Критерій Фінляндії, за яким країни потрапляють до "зеленого" списку – менше 8 нових заражень коронавірусом на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.