Польща сподівається на відновлення польсько-української історичної комісії - МЗС Польщі

Понеділок, 27 липня 2020, 19:23

Польща сподівається на відновлення роботи польсько-української історичної комісії щодо важких питань спільної історії.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович після зустрічі з українським колегою Дмитром Кулебою.

"Ми підтримуємо вирішення історичних питань між Польщею та Україною, спираючись на правду. Ми би хотіли, щоб відновила роботу історична комісія для дослідження трагічних епізодів нашої спільної історії – щоб вона не була перешодою для наших відносин", - зазначив Яцек Чапутович.

Він додав, що Польща сподівається на підтримку польських шкіл в Україні з боку української держави, так, як і Польща підтримує діяльність українських шкіл у Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?