В уряді розповіли про своїх чотири євроінтеграційних рішення

Середа, 29 липня 2020, 19:07

Уряд сьогодні схвалив чотири євроінтеграційні ініціативи у сфері митного регулювання, енергетики, "промислового безвізу" та безпеки документів.

Як пише "Європейська правда", про це заявили в Офісі віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зміни у сфері енергетики стосуються ДП "Оператор ринку": його перетворюють на акціонерне товариство зі 100% власністю держави.

Запроваджуються конкурентні механізми функціонування ринку - споживач отримає більші можливості обрати собі постачальника. Також запроваджується незалежний держконтроль за діяльністю оператора, пояснюють в інфографіці Офісу.

 

Зміни для підготовки "промислового безвізу" - угоди АССА, яка дозволить українським виробникам виходити на ринок ЄС без додаткової сертифікації – стосуються законодавства у сфері метрології для забезпечення єдності вимірювань в оборонній сфері.

Зміни щодо безпеки документів стосуються посилення захисту документів, які посвідчують особу, та відповідальності за підробку документів. Цей проєкт закону потребує голосування у Верховній Раді.

Нововведення щодо митниці передбачають спрощення контролю завдяки так званій програмі АЕО.

Читайте також: Євроінтеграція 2.0: що дасть Україні оновлення Угоди про асоціацію з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".