В уряді Німеччини хочуть зобов’язати власників собак вигулювати їх щонайменше двічі на день

Четвер, 20 серпня 2020, 11:02

Міністр сільського господарства Німеччини оголосила про суперечливі плани нового законодавства, яке зобов’яже власників собак вигулювати їх щонайменше двічі на день як мінімум на годину.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

Правила також заборонятимуть власникам прив'язувати собак на тривалий час або залишати їх одних на весь день. Приблизно в кожному п'ятому німецькому будинку є собака; більше 9 мільйонів собак містяться в якості домашніх тварин в країні.

"Домашні тварини - це не м'які Іграшки. Їх потреби потрібно враховувати", - заявила міністр сільського господарства Юлія Клокнер. Вона сказала, що її міністерство діє відповідно до "нових наукових досліджень про потреби собак".

Собаководи також постраждають від нового законодавства: їм буде дозволено утримувати тільки трьох самиць з цуценятами одночасно. Мінімальна площа і максимальна температура для умов проживання собак також будуть додатково регулюватися.

"Особливо з поточними екстремальними температурами ми повинні гарантувати, що зможемо врятувати тварин від страждань через спеку — і те ж саме стосується транспортування",- сказала Клокнер. 

"Єдине правило для всіх собак, ймовірно, добре задумане, але нереалістичне", - сказали в Німецькій асоціації собак.

Багато власників собак відзначають, що, хоча більшість чотирилапих, безумовно, повинні отримувати принаймні годину вправ на день, такі фактори, як вік, здоров'я та порода, впливають на те, що підходить для кожної тварини.

Поки незрозуміло, яким чином буде здійснюватися контроль за дотриманням нового законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?