"Ми були праві": прем’єр Швеції захищає стратегію країни у боротьбі з коронавірусом

Субота, 22 серпня 2020, 16:17

Прем'єр-міністр Швеції Стефан Льовен каже, що це було правильне рішення не вводити суворі заходи ізоляції - незважаючи на цифри, що показують, що рівень смертності в країні набагато вищий, ніж у її сусідів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

На відміну від більшої частини Європи, Швеція не вводила офіційних заборон, не закривала свої школи і не наполягала на тому, щоб жителі носили маски на людях.

До цих пір від COVID-19 померло 5810 шведів - набагато більш високий рівень смертності, ніж у сусідніх Норвегії, Данії та Фінляндії.

Після критики з приводу таких цифр Льовен все одно наполягає, що країна обрала найкращий спосіб боротьби з поширенням вірусу.

Читайте також
Швеція фіксує найвищий рівень смертності за 150 років у перші 6 місяців 2020 року

"Стратегію, яку ми прийняли, я вважаю правильною - захистити окремих людей, обмежити поширення інфекції. Те, що обговорювалося найбільше, і те, що ми зробили по-іншому в Швеції, полягало в тому, що ми не закривали школи. Зараз є чимало людей, які вважають, що ми мали рацію" – сказав прем’єр Швеції.

Хоча Швеція в основному покладалася на добровільні заходи соціальної дистанційності, вона обмежила громадські збори і ввела карантин у своїх будинках престарілих, які, як і в багатьох інших країнах, сильно постраждали.

Зараз, у міру ослаблення заходів соціальної дистанції, у багатьох європейських країнах спостерігається зростання числа нових випадків захворювання.

У Швеції в останні тижні спостерігається зниження як кількості інфекцій, так і смертності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.