ЄС і ВООЗ передали Україні понад 100 концентраторів кисню для лікування хворих на коронавірус

Вівторок, 15 вересня 2020, 16:13

Євросоюз та Всесвітня організація охорони здоров’я передали Україні понад 100 концентраторів кисню для лікування хворих на коронавірус.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє пресслужба представництва ЄС в Україні.

Обладнання закупила ВООЗ за фінансової підтримки ЄС. Його передадуть у 44 лікарні, які лікують пацієнтів з коронавірусом.

"Обладнання було закуплене Європейським регіональним бюро ВООЗ за фінансування Європейського Союзу в рамках ініціативи "Солідарність заради здоров'я". Загальна вартість цієї поставки складає понад 78 000 євро. 

Забезпечені обладнанням будуть лікарні в регіонах України, які найбільше постраждали від COVID-19, включаючи Львівську, Чернівецьку, Харківську, Івано-Франківську області, Київ та Умань", - зазначають у повідомленні.

Концентратори кисню будуть розподілені Бюро ВООЗ в України відповідно до потреб закладів охорони здоров’я, визначених Міністерством охорони здоров’я в Україні.

Це обладнання є частиною програми допомоги ЄС #TeamEurope, в рамках якої для України передбачено 190 млн євро для боротьби з коронавірусом.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.

Арешт у прямому ефірі: куди заведе Молдову нове протистояння

Після тривалого затишшя до Кишинева знову повернулися гучні протести. Арешт генпрокурора дав можливість проросійській опозиції піти у контрнаступ.

Не тільки "відкрите небо": 12 важливих домовленостей саміту Україна-ЄС

Можна говорити про зміну ставлення до Угоди про асоціацію з боку ЄС. Щодо оновлення УА є кілька новин, і всі вони позитивні...