Прем’єр Британії: друга хвиля пандемії на підході, нові обмеження не забаряться

Субота, 19 вересня 2020, 10:35

Прем’єр Британії Борис Джонсон заявив, що друга хвиля пандемії COVID-19 вже наближається і країні слід очікувати на нові обмеження вже найближчим часом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

"Зараз ми спостерігаємо наближення другої хвилі... Боюся, вона неминуча для нашої країни. Ясно, що ми будемо робити перегляд усіх заходів", - сказав він.

Джонсон зазначив,що "не хотів би повторного загального карантину", але в міру прогресування хвороби "звичайно, доведеться вжити подальших заходів".

Офіційне число нових позитивних випадків захворювання у Британії зросло в п'ятницю до 4322, що є найвищим показником з 8 травня.

Тим часом мер Лондона Садік Хан наполягає на тому, що не слід зволікати з новими обмеженнями: "Я дотримуюся твердої думки, що ми не повинні чекати, як це сталося шість місяців тому, поки цей вірус знову вийде з-під контролю, перш ніж вжити заходів".

"Найкраще як для громадського здоров'я, так і для економіки - це нові обмеження, введені на ранній стадії, а не повний локдаун, коли вже занадто пізно, але уряд повинен терміново забезпечити наявність повністю функціонуючої системи тестування", - сказав він.

Оскільки кількість випадків захворювання COVID-19 у Британії в даний час подвоюється кожні сім-вісім днів, уряд розглядає можливість введення загальнонаціональних обмежень на короткий період, щоб спробувати "замкнути" вірус і уповільнити поширення хвороби.

Локальні обмежень уже діють у низці регіонів країни, ними охоплені декілька мільйонів британців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.