В Британії реорганізують МЗС

Середа, 2 вересня 2020, 11:02

Британія реорганізує зовнішньополітичне відомство (Foreign & Commonwealth Office), об’єднавши його з міністерством міжнародного розвитку.

Як пише "Європейська правда", про це повідомило посольство Британії в Україні. 

Нове міністерство отримує назву Foreign, Commonwealth and Development Office - Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку.

"Це об’єднає і гармонізує нашу дипломатію з питаннями міжнародного розвитку більше, ніж будь-коли в нашій історії, та продемонструє, що Велика Британія виступає як сила добра у світі", - пояснює посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Вона зазначила, що після реорганізації відомства пріоритети у відносинах Британії з Україною залишаться незмінними, серед яких підтримка незалежності й територіальної цілісності, реформ та прав людини.

"Нове міністерство використовуватиме всі інструменти впливу, щоб досягти ще більших результатів на світовій арені та в Україні, продовжуючи долати наслідки пандемії коронавірусу та готуватися до головування у G7 та проведення Конференції ООН з питань зміни клімату наступного року", - додала Мелінда Сіммонс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.