Коронавірус: Британія повертає штрафи за порушення самоізоляції

Неділя, 20 вересня 2020, 10:34

Покарання за порушення самоізоляції може скласти до 10 тис фунтів.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на BBC.

Нова постанова уряду набере чинності з 28 вересня. Згідно неї, самоізоляція стає обов’язковою для осіб, в яких тестуванням виявлено корона вірус, а також із тих, хто знаходився у тісному контакті з інфікованими.

У випадку першого порушення штраф складе 1000 фунтів (500 – для осіб із низьким рівнем доходів). У випадку повторного порушення штраф складає 10 тис фунтів.

Також можливе покарання у розмірі 10 тис фунтів у випадку, якщо перше порушення визнано "найгрубішим".

"Нам потрібно зробити все можливе, щоб контролювати поширення цього вірусу, не допускати зараження найбільш вразливих людей та рятувати життя", - пояснив дії уряду прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон.

Нагадаємо, напередодні Джонсон заявив, що друга хвиля пандемії COVID-19 вже наближається і країні слід очікувати на нові обмеження вже найближчим часом. "Зараз ми спостерігаємо наближення другої хвилі... Боюся, вона неминуча для нашої країни. Ясно, що ми будемо робити перегляд усіх заходів", - сказав він.

19 вересня у Великій Британії  було зафіксовано  4222 нових випадки захворювання на Covid-19 та 27 смертей. Для порівняння, в Україні в цей день зафіксовано 2966 нових випадків захворювання та 41 смертельний випадок.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.