Twitter заблокував офіційний акаунт угорського уряду

Середа, 30 вересня 2020, 13:52

Twitter без попередніх пояснень заблокував офіційний акаунт уряду Угорщини.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", на своїй сторінці у Facebook написав речник угорського уряду з міжнародних питань Золтан Ковач.

"Twitter заблокував офіційний акаунт уряду Угорщини, About Hungary, без будь-яких попередніх пояснень", - повідомив він.

За його словами, все це виглядає особливо цікавим в світлі того, що сьогодні Європейська комісія збирається опублікувати свою першу доповідь про верховенство права.

"Настав новий чудовий світ, в якому технологічні гіганти змушують замовкнути тих, хто дотримується протилежної думки", - написав Ковач.

За його словами, уряд Угорщини чекає офіційного пояснення від соцмережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.