Уряд схвалив три угоди з Єврокомісією на суму 60 млн євро

Середа, 30 вересня 2020, 15:37

Кабінет міністрів схвалив проєкти трьох угод з Європейською комісією, які передбачають отримання 60 млн євро для допомоги малому та середньому бізнесу.

Відповідні розпорядження були ухвалені на сьогоднішньому засіданні уряду, повідомляє "Європейська правда".

Угода про фінансування заходу "Кліматичний пакет для стабільної економіки: (САSЕ) в Україні" - передбачає залучення допомоги ЄС для реалізації заходів, передбачених документом, в обсязі 10 мільйонів євро.

Угода про фінансування заходу "Програма ЄС "Міцні регіони" - передбачає залучення допомоги ЄС в обсязі 30 мільйонів євро.

Гроші будуть спрямовані на допомогу українським регіонам, у тому числі на подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу.

В рамках угоди про фінансування заходу "Механізм розвитку громадянського суспільства України" планується залучити від ЄС ще 20 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.