Норвегія послабить національні обмеження щодо коронавірусу

Середа, 30 вересня 2020, 17:47

Норвегія з 12 жовтня скасує низку національних коронавірусних обмежень, включаючи заборону на подачу алкоголю після півночі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Прем'єр-міністр Ерна Солберг в середу оголосила це рішення, незважаючи на те, що столиця Осло посилює місцеві обмеження, як і ряд муніципалітетів, розташованих за межами столиці.

З 12 жовтня будуть дозволені розважальні види спорту для дорослих, на заходах просто неба зможуть збиратися до 600 осіб і буде знову дозволено продавати алкоголь після півночі.

Якщо масовий захід збирає до 600 осіб, вони повинні бути розділені на три групи по 200 осіб, і всі повинні підтримувати соціальну дистанцію не менше 1 метра.

У містах з місцевими обмеженнями у відповідь на локальні спалахи COVID-19, таких як Осло, місцеві правила матимуть пріоритет над національними.

В даний час в Норвегії госпіталізовані 24 людини з коронавірусом. За останній тиждень в країні зареєстровано 781 новий випадок COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.