З початку протестів за притулком у Польщі звернулися близько 100 білорусів

П'ятниця, 4 вересня 2020, 16:47

Близько 100 білорусів звернулися за притулком на території Польщі через політичні переслідування вдома.

Про це розповів президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Niezalezna.

"Не відбувається нічого екстраординарного, немає якогось підвищеного руху. Коли в Білорусі почалися політичні хвилювання, тобто це питання останніх декількох тижнів, близько 100 громадян Білорусі попросили залишитися на території Польщі з міркувань безпеки, тому що вони вважають, що за їх політичні погляди в Білорусі їм загрожує небезпека", – сказав Дуда.

Він при цьому зазначив, що багато хто висловлював побоювання з приводу ситуації в Білорусі і що з Білорусі будуть приймати людей, інфікованих коронавірусом.

"Хочу всіх заспокоїти: прикордонний рух знаходиться на нормальному рівні, це трохи більше 2 тис. людей, що в'їжджають на польську територію з Білорусі", - повідомив Дуда.

За його словами, серед цих людей не спостерігається підвищеного числа інфекцій.

Як повідомлялося, Литва у зв’язку з останніми подіями у Білорусі надала винятковий дозвіл на в’їзд вже 64 її громадянам, скористалися можливістю більше 20 з них.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.