У Латвії затримали главу Державної прикордонної служби

П'ятниця, 4 вересня 2020, 20:55

Бюро внутрішньої безпеки Латвії затримало голову Державної прикордонної служби Гунтіс Пуятса.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал Delfi.

Адвокат Пуятса Алла Юраша повідомила, що її підзахисного затримали вранці, а зараз вже відпустили. До нього застосовано статус підозрюваного у зв'язку невиконанням обов'язків державної посадової особи, що спричинило серйозні наслідки.

Інкримінований злочин пов'язаний з будівництвом інфраструктури на латвійсько-російському кордоні. Ймовірно за все, це та ж справа, в якій фігурує колишній глава прикордонної охорони Нормунд Гарбарс. Він був затриманий в минулому році, на початку вересня, у справі про можливі злочини при будівництві інфраструктури прикордонної зони на латвійсько-російському і латвійсько-білоруському кордоні.

За словами адвоката, у Пуятса пройшов обшук, але нічого істотного вилучено не було. "Рішення про визнання підозрюваним незрозуміле", - вважає Юраша. За її словами, заборона на виконання обов'язків буде оскаржена.

Міністр внутрішніх справ Сандіс Гіргенс коментарі про цю справу поки не дає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.