У Британії помилково сплатили до 3,5 млрд фунтів "карантинної" компенсації зарплат 

Вівторок, 8 вересня 2020, 13:18

У Британії з’ясували, що близько 3,5 млрд фунтів стерлінгів, виплачені бізнесу для підтримки зайнятості, могли бути сплачені помилково або за шахрайськими запитами.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на ВВС, про це заявили представники Управління з податкових і митних зборів Британії, звітуючи перед депутатами у парламенті.

За оцінками профільного відомства, сума коштів, сплачених через помилку або шахрайство, може складати 5-10% від загальної вартості програми - 35,4 млрд фунтів. 

Читайте також
В Австрії понад 100 осіб випадково отримали гроші від США на подолання наслідків коронавірусу

Урядова програма допомоги передбачала компенсацію 80% заробітної плати працівників, яких вимушено відправили у відпустку під час жорсткого карантину - до 2 500 фунтів на місяць. 

Загальна кількість підозрілих заявок від роботодавців, де ймовірно були допущені серйозні помилки чи шахрайство, складає 27 тисяч.

Як зазначив секретар відомства Джим Харра, вони сподіваються, що бізнес перевірить свої заявки та поверне надмірні виплати, але цілеспрямовано виявляють планують перш за все тих, хто вдався до прямих зловживань і фальсифікації даних. 

Також в Управлінні закликають працівників, які підозрюють своїх роботодавців у махінаціях, повідомити про це.

ВВС зазначає, що це перші публічні заяви відомства про проблеми з урядовою програмою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA