Чотирьох співробітників спецслужби Німеччини підозрюють у правому екстремізмі

Четвер, 1 жовтня 2020, 08:14

Чотирьох співробітників відділення відомства з охорони Конституції у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія підозрюють у правому екстремізмі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

В обов'язки трьох з цих співробітників входило, серед іншого, спостереження за правими екстремістами. Подробиці про четвертого відсутні.

Крім того, невідомо, якими саме вчинками обумовлені підозри.

Подібні групи для нагляду існують в кожній галузі діяльності спецслужби, пояснили в земельному МВС. Група, про яку йде мова, розпущена, а її керівництво замінено, повідомило міністерство.

В середині вересня стало відомо, що низка поліцейських в Північному Рейні - Вестфалії поширювали правоекстремістські матеріали через чат-групи.

Поліція провела облаву на правих екстремістів у власних лавах. Обшуки пройшли в 34 поліцейських дільницях і приватних квартирах. Близько 30 правоохоронців тимчасово відсторонені від несення служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.