Сербія проведе аудит даних про смертність від коронавірусу

Четвер, 1 жовтня 2020, 13:33

Сербія перегляне дані від початку спалаху коронавірусу, щоб перевірити рівень смертності і виправити неточності після того, як провідний епідеміолог країни поставив ці цифри під сумнів. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

"Ми проведемо аудит у найчесніший спосіб. Я вірю в експертизу наших людей. Ми ніколи нічого не приховували, і все, що ми робили, ми робили прозоро", - заявив в четвер журналістам президент країни Александар Вучич.

У Сербії, за офіційними даними, 33 551 людина заразилася і 749 померли від COVID-19 з часу початку пандемії.

У вівторок Предраг Кон, член урядового кризового штабу боротьби з коронавірусом, заявив, що офіційне число загиблих в столиці Белграді є утричі нижчим, ніж реальна кількість померлих. 

Він пояснив розбіжності у цифрах неточністю інформаційної системи. 

У балканській країні перед загальними виборами в червні почало різко зростати число хворих з коронавірусом. У липні також були зняті обмеження, введені в середині березня для стримування поширення COVID-19.

Органи охорони здоров'я країни заявляють, що з серпня число хворих знизилося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".