Італія готує нові обмеження у зв’язку зі зростанням випадків коронавірусу – ЗМІ

Понеділок, 12 жовтня 2020, 17:37

Італія має намір заборонити приватні вечірки і обмежити кількість гостей на весіллях і похоронах в рамках нових обмежень, спрямованих на стримування сплеску коронавірусних інфекцій.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Указ, який може бути виданий вже в понеділок, забороняє громадянам приймати більше 10 гостей в своїх будинках або в будь-яких інших приватних приміщеннях.

На весіллях планують допускати не більше 10 гостей, а на похоронах - не більше 15 осіб.

Італія в п'ятницю перевищила 5 000 нових випадків захворювання COVID-19 за один день вперше з березня. Щоденні інфекції залишалися вище 5000 як в суботу, так і в неділю.

Смертність, пов'язана з COVID-19, нині набагато менша у порівнянні з піками вище 900 на день приблизно в кінці березня.

Згідно з проєктом указу, аматорські контактні види спорту за участю більше 6 осіб, такі як футбол, повинні бути припинені, а на деяких робочих місцях передбачається більш жорстке соціальне дистанціювання.

Уряд також планує скоротити до 10 днів з 14 днів карантинний період, необхідний для людей, які вступили в контакт з інфікованою людиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.