Україна розгляне можливість санкцій проти Лукашенка після завершення процедури в ЄС

Вівторок, 13 жовтня 2020, 10:03

Українська влада приєднається до першої хвилі санкції ЄС стосовно представників режиму Лукашенка, але рішення стосовно санкцій проти нього особисто ще не ухвалене.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, відповідаючи на запитання "Європейської правди" на брифінгу у Києві.

"Що стосується санкцій, які вже запроваджені (на рівні Євросоюзу), то ми приєднаємося до них", - заявив міністр.

Кулеба не підтвердив, але й не став виключати наміри України піддати санкціям особисто самопроголошеного президента Александра Лукашенка. "Що стосується будь-яких нових санкцій – то ми діємо за узгодженим алгоритмом, тобто спочатку Євросоюз ухвалює санкції, і далі будемо розглядати можливість приєднатися до них"

Як відомо, у понеділок Рада ЄС ухвалила принципове рішення про те, що санкції будуть запроваджені також особисто проти самопроголошеного президента Александра Лукашенка.

Детальніше про розвиток подій у Білорусі читайте в статті "Спецоперація у СІЗО: навіщо Лукашенко почав переговори з ув'язненою опозицією"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.