Франція виведе на вулиці тисячі поліцейських для дотримання комендантської години

Четвер, 15 жовтня 2020, 16:36

Міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен заявив, що з суботи для забезпечення дотримання комендантської години у великих містах будуть розгорнуті 12 000 поліцейських.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на канал BFMTV.

"12 000 поліцейських і жандармів будуть нести особливу відповідальність, щоночі, щоб перевірити дотримання заборони", - сказав Жеральд Дарманен.

"Я попросив поліцію і жандармів забезпечити дотримання правил, що стосуються закладів, які приймають публіку, енергійно працювати в найбільш небезпечних районах і в усіх інших районах Франції, де спостерігатимуться зібрання в місцях, які не дотримуються санітарних правил",- заявив він.

За словами Дарманена, поліція не буде перевіряти дотримання "правила шести" на приватних домашніх зібраннях.

За недотримання комендантської години передбачений штраф у 135 євро.

Нагадаємо, президент Еммануель Макрон в середу наказав ввести комендантську годину в нічний час в Парижі і восьми інших французьких містах, щоб стримати поширення COVID-19 на тлі нових коронавірусних антирекордів. 

У телевізійному інтерв'ю Макрон сказав, що жителям цих міст, в яких проживає близько третини населення Франції, не буде дозволено перебувати на відкритому повітрі з 21:00 до 6:00 протягом 4 тижнів. 

Він закликав людей обмежити зібрання у своїх приватних будинках 6 людьми. У випадку, якщо вони таки збираються вдома, носити захисні маски. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.