Німці стають батьками у дедалі старшому віці 

П'ятниця, 16 жовтня 2020, 12:40

Чоловіки і жінки у Німеччині все пізніше стають батьками - середній вік чоловіків, у яких у 2019 році народилася дитина, становив 34,6 року, жінок - 31,5 року. 

Такі дані опублікувало у п'ятницю, 16 жовтня, Федеральне статистичне відомство Німеччини, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

Як для чоловіків, так і для жінок такий вік на 3,6 року більший, ніж було у 1991 році. 

Читайте також
У Фінляндії пропонують пом’якшити законодавство про аборти

Чоловіки вперше стають батьками у середньому в 33,1 року, жінки - в 30,1 року. Середній вік чоловіків при народженні другої дитини - 35,2 року, жінок - 32,2 року. А при народженні третьої дитини середній вік чоловіків становить 36,6 року, жінок - 33,2 року.

Жителі великих міст Гамбурга і Берліна, які є федеральними землями, стають батьками найпізніше. Натомість наймолодші батьки проживають у федеральній землі Саксонія-Ангальт.

Загалом дві третини всіх чоловіків, у яких народилася минулого року дитина, були у віці від 29-ти до 39-ти років. Лише шість відсотків були старшими за 44 роки.

Так само дві третини породіль минулого року були у віці від 29-ти до 39-ти років, а 0,3 відсотка - старші 44-ох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...