Німці стають батьками у дедалі старшому віці 

П'ятниця, 16 жовтня 2020, 12:40

Чоловіки і жінки у Німеччині все пізніше стають батьками - середній вік чоловіків, у яких у 2019 році народилася дитина, становив 34,6 року, жінок - 31,5 року. 

Такі дані опублікувало у п'ятницю, 16 жовтня, Федеральне статистичне відомство Німеччини, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

Як для чоловіків, так і для жінок такий вік на 3,6 року більший, ніж було у 1991 році. 

Читайте також
У Фінляндії пропонують пом’якшити законодавство про аборти

Чоловіки вперше стають батьками у середньому в 33,1 року, жінки - в 30,1 року. Середній вік чоловіків при народженні другої дитини - 35,2 року, жінок - 32,2 року. А при народженні третьої дитини середній вік чоловіків становить 36,6 року, жінок - 33,2 року.

Жителі великих міст Гамбурга і Берліна, які є федеральними землями, стають батьками найпізніше. Натомість наймолодші батьки проживають у федеральній землі Саксонія-Ангальт.

Загалом дві третини всіх чоловіків, у яких народилася минулого року дитина, були у віці від 29-ти до 39-ти років. Лише шість відсотків були старшими за 44 роки.

Так само дві третини породіль минулого року були у віці від 29-ти до 39-ти років, а 0,3 відсотка - старші 44-ох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.