Канцлер Австрії пригрозив новим локдауном, якщо зростання заражень не сповільниться

Понеділок, 26 жовтня 2020, 13:43

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що країна буде змушена повернутися до жорсткого карантину, якщо існуючі обмеження не допоможуть сповільнити зростання кількості заражень коронавірусом.

Як повідомляє dpa, про це він заявив 26 жовтня, пише "Європейська правда".

Канцлер зазначив, що головним критерієм для запровадження нового локдауну є навантаження на лікарні для хворих на коронавірус. Така можливість передбачена і законодавством.

Читайте також
Австрія випустила марку на згадку про коронавірус – на туалетному папері

"Жодна країна у світі не може допустити, щоб реанімації були переповненими", - додав Себастьян Курц.

З неділі, 25 жовтня, в Австрії набуло чинності нове посилення карантину, зокрема, про обмеження зібрань до шести осіб. Водночас роботу ресторанів та масові заходи ще не заборонили, хоча й встановили низку вимог. 

Протягом останніх кількох днів в країні з населенням близько 8,8 млн осіб майже щоденно реєстрували рекордні показники заражень. Найвищий - 3614 за добу - зафіксували 24 жовтня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.