Кулеба хоче зберегти торгівлю з Білоруссю - крім підприємств, де зміцнюється контроль РФ

Середа, 28 жовтня 2020, 13:23

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступає за збереження економічної співпраці з Білоруссю, попри політичні суперечності - крім підприємств, де посилюється контроль Росії. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна". 

"У нас із Білоруссю дуже глибока і розвинена торгівля. З деяких питань наша торгівля є критично важливою або для білоруської, або для української економіки та безпеки. У нас дуже серйозна взаємодія у військово-технічній сфері.

Читайте також
Кулеба розповів, на якому етапі підготовка санкцій щодо Білорусі

Тому я - за збереження торгівлі, економічної співпраці. За одного виключення: якщо ми бачимо, що на якомусь білоруському підприємстві зміцнюється контроль із боку Росії та російських спецслужб, і це підприємство є важливим для України, тоді ми маємо в кожному конкретному випадку оцінювати ризик, який виникає для України", - зазначив Дмитро Кулеба.

Він додав, що Україна та Білорусь політично розійшлися, " ніхто не має виступати проти добробуту білоруського та українського народу, а добробут виникає, зокрема, через загальну торгівлю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.