Президент Болгарії пішов на самоізоляцію після контакту з коронахворим

Четвер, 29 жовтня 2020, 16:59

Президент Болгарії Румен Радев самоізолювався після того, як його генеральний секретар отримав позитивний результат тесту на коронавірус.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Румен Радев буде продовжувати виконувати свої обов'язки дистанційно, повідомила в четвер канцелярія президента.

Болгарія закрила університети, середні школи та нічні клуби на два тижні в рамках заходів, спрямованих на стримування сплеску нових випадків захворювання COVID-19.

У четвер балканська країна з населенням 7 мільйонів осіб повідомила про новий щоденний рекорд у 2760 випадків зараження. З березня був зафіксований 45 461 випадок коронавірусу, і 1197 осіб померли.

Прем'єр-міністр Бойко Борисов і глава Центрального банку Димитар Радев також знаходяться в самоізоляції після позитивного тесту на інфекцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"