Іспанія продовжить надзвичайний стан у зв’язку з пандемією до травня

Четвер, 29 жовтня 2020, 17:20

Уряд Іспанії отримав підтримку парламенту у рішенні про продовження надзвичайного стану у зв’язку з пандемією коронавірусу до 9 травня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Pais.

Продовження надзвичайного стану підтримали 194 депутати. Проти були 53, 99 утрималися.

В ультраправій партії Vox оголосили, що в п'ятницю подадуть апеляцію до Конституційного суду проти держави.

Новий надзвичайний стан має суттєві відмінності від того, який було затверджено в березні, під час першої хвилі пандемії.

Це рішення уряду спрямоване на те, щоб надати виконавчій владі та автономним громадам юридичні підстави для вжиття заходів протягом тривалого періоду часу у зв’язку з коронавірусом без необхідності проходити складні двотижневі політичні процедури в парламенті або судові процеси.

У цьому випадку саме автономні спільноти мають право вирішувати, чи обмежувати в'їзд і виїзд з їх території і визначати часовий інтервал комендантської години .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.