Microsoft вкладе $1 млрд в побудову дата-центрів у Греції

Понеділок, 5 жовтня 2020, 13:25

Компанія Microsoft оголосила про плани побудувати три центри обробки даних в Афінах, надавши вкрай необхідні інвестиції в розмірі до 1 мільярда доларів грецькій економіці, яка була вражена пандемією.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Ця новина була оголошена в понеділок американським технологічним гігантом і прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом.

Їй передували дев'ять місяців конфіденційних переговорів щодо угоди, яка також включає в себе програми навчання цифровим навичкам для приблизно 100 000 працівників державного і приватного секторів, а також викладачів і студентів.

"Ці значні інвестиції є відображенням нашої впевненості в грецькій економіці, в грецькому народі і грецькому уряді", - сказав президент Microsoft Бред Сміт на церемонії, що відбулася в Музеї Акрополя в центрі Афін.

"Це не те, що ми робимо часто, і це не те, що ми робимо легко" – додав він.

Греція нещодавно вийшла з багаторічної фінансової кризи, але її економіка сильно постраждала від пандемії.

Пандемія COVID - 19 виявила сильну залежність країни від туризму. Уряд Міцотакіса заявляє, що хоче змінити баланс грецької економіки під час її відновлення, розвиваючи енергетичний, технологічний і оборонний сектори, сподіваючись переманити назад десятки тисяч випускників, які залишили країну під час кризи.

"Ми починаємо створювати умови для їх повернення", - сказав Міцотакіс. "Створення дата-центрів підвищує привабливість країни для інвестицій ... У Греції є сонце, і тепер вона отримує хмару" - додав він.

В даний час Microsoft має центри обробки даних у 26 країнах, у тому числі сім у Європейському союзі. Компанія, що базується в Редмонді, штат Вашингтон, вже працює з грецьким урядом над проєктом доповненої реальності в стародавній Олімпії, батьківщині Олімпійських ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"