Литва змінила порядок самоізоляції для мандрівників з-за кордону

Середа, 7 жовтня 2020, 16:23

Уряд Литви змінив порядок ізоляції для мандрівників, що повертаються з-за кордону. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

За ухваленим у середу рішенням, відтепер самоізолюватися потрібно буде тільки після приїзду з тих країн, де захворюваність на COVID-19 вища, ніж в Литві.

Читайте також
Глава МЗС Литви самоізолювався після контакту з хворим на коронавірус 

Дотепер у Литві діяла вимога самоізолюватись, якщо людина прибуває з країни, де рівень захворюваності складає понад 25 випадків на 100 тисяч жителів. 

За новим порядком самоізоляція потрібна після приїзду з країн, де захворюваність на 10% вища, ніж в Литві. 

При оцінці необхідності самоізоляції для приїжджих з третіх країн будуть враховуватися і додаткові критерії: показник обсягу тестування, відсоток позитивних результатів тестів, доступність інформації, показник госпіталізації.

Уряд Литви також затвердив необхідність реєстрації всіх учасників заходів, незалежно від їх числа. До таких заходів належатимуть і міські свята та ярмарки. Дотепер реєстрація була обов'язковою, якщо число учасників заходу перевищувало 300 осіб. 

За словами міністра внутрішніх справ Ріти Тамашунене, в разі спалаху захворюваності це полегшить відстеження контактних осіб і дозволить наказати їм самоізолюватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"