Коронавірус у Британії вбив більше людей, ніж грип і пневмонія разом узяті

Четвер, 8 жовтня 2020, 12:11

У Британії коронавірус за перші вісім місяців цього року спричинив утричі більше смертей, ніж пневмонія і грип разом узяті.

Такими є останні дані британського Управління національної статистики (ONS), повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

У період із січня по серпень в Англії та Уельсі було зареєстровано 48 168 смертей від COVID-19, 13 619 - від пневмонії і 394 - від грипу.

"З 1959 року, коли ONS почало фіксувати щомісячні показники смертності, кількість смертей від грипу та пневмонії в перші вісім місяців кожного року була нижчою, ніж кількість смертей від COVID-19 цього року", - сказала Сара Коул, керівник відділу аналізу смертності ONS.

У будинках для літніх людей, які особливо сильно постраждали від пандемії, частка смертей від COVID-19 була майже вдвічі вищою, ніж від грипу та пневмонії.

Рівень смертності від COVID-19 також "значно вищий", ніж аналогічний показник щодо грипу та пневмонії як цього року, так і в середньому за п'ять років.

Слід зазначити, що на початку пандемії багато хто вважав новий коронавірус не більш небезпечним, ніж грип.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?