Великі міста у Франції закривають бари і ресторани через коронавірусну загрозу

П'ятниця, 9 жовтня 2020, 08:37

Французький уряд запровадив жорсткіші обмеження на коронавірус ще в чотирьох містах з високим рівнем поширення інфекції.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Міста Ліон, Лілль, Гренобль і Сент-Етьєн з суботи будуть оголошені містами зі станом підвищеної готовності. 

Читайте також
У Франції рекордний показник випадків коронавірусу: майже 19 тисяч за добу

Бари і ресторани в них будуть закриті, як це вже трапилося в Парижі на початку цього тижня. Крім того, аналогічне рішення ухвалили в Марселі минулого місяця.

Ці заходи були оголошені на тлі рекордних 18 129 нових випадків коронавірусу за добу. 

"В останні дні ситуація в декількох мегаполісах погіршилася. Щодня все більше і більше людей заражаються", - констатував міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран.

Стан підвищеної готовності у Франції оголошують, коли рівень інфікування в місцевості перевищує 250 випадків зараження на 100 тисяч осіб, а не менше 30% ліжок у відділеннях інтенсивної терапії зайняті пацієнтами з COVID-19.

Лікарні в паризькому регіоні перейшли в режим екстреної допомоги в четвер - там пацієнти з коронавірусом зайняли майже половину ліжок у відділеннях інтенсивної терапії.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.