У Європарламенті пропонують створити механізми моніторингу реформ в Україні

Вівторок, 10 листопада 2020, 12:36

Комітет Європейського парламенту із закордонних справ пропонує створити механізми для моніторингу українських реформ, які містили б чіткі принципи обумовленості. 

Про це йдеться в ухваленому у середу звіті про імплементацію Угоди про асоціацію України і ЄС, повідомляє "Європейська правда".  

Як заявили у пресслужбі ЄП, у звіті депутати закликали Європейську комісію "розробити якісні механізми для моніторингу реалізації реформ в Україні, включаючи чіткі критерії і принципи обумовленості".

Читайте також
Рада ЄС та Європарламент домовилися прив’язати виплати з бюджету до верховенства права

Вони наголосили, що "значні результати у боротьбі з корупцією є важливими для підтримки реформ серед громадян".

Як повідомлялось, у цьому ж звіті депутати Європарламенту розкритикували Україну за недостатні зусилля із реформування судової влади та кволу боротьбу з олігархами.

Вони також розкритикували спроби української влади чинити політичний тиск на незалежні економічні інститути і правоохоронні органи.

Раніше Європарламент закликав створити механізм для захисту демократії в державах-членах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".