Глава Мюнхенської конференції: Мінські угоди – не Біблія, їх варто змінити

відео
Середа, 11 листопада 2020, 14:31

Президент Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер стверджує, що Мінські угоди є не найкращим варіантом врегулювання конфлікту на Донбасі і за появи нових ідей їх слід змінити.

Про це він сказав в інтерв’ю "Європейській правді".

За словами Ішингера, у Мінських угодах є стільки недоліків, що виникають сумніви у  потребі їх виконувати.

"У разі, якщо хтось зможе запропонувати кращу формулу, яка замінить "Мінськ" – то це чудово! Чому б ні? Минуло шість років від Майдану, і очевидно, що з’явилася можливість поглянути на ситуацію по-новому", - зазначив він.

Він наголосив, що "Мінські угоди – не Біблія" і не є найкращим рішення для Донбасу, але поки це єдиний наявний формат.

"На жаль, станом на зараз це – єдине рішення, про яке вдалося домовитися", - зазначив Ішингер.

"Ми в Берліні віримо, що наразі зусилля з виконання "Мінська" мають тривати, але щойно з’явиться краща ідея – то, звичайно, його треба буде змінювати!" - додав він.

Раніше Вадим Пристайко, колишній міністр закордонних справ, у інтерв’ю "ЄвроПравді" висловив думку, що у разі провалу Мінських угод і сценарію з миротворцями Україні слід тимчасово відмовитися від ідеї повернення контролю на Донбасі, особливо якщо на кону стоятиме західний вектор розвитку держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".