На виборах президента Молдови за кордоном - величезні черги ще до відкриття дільниць

фото
Неділя, 15 листопада 2020, 10:11

У неділю, 15 листопада, у день другого туру президентських виборів у Молдові на закордонних дільницях утворились великі черги ще до їх відкриття.

Про це повідомляє "Європейська правда".

В неділю вранці громадяни Молдови вишикувались у черги в різних містах Європи, щоб мати можливість проголосувати у другому турі президентських виборів.

 
Прага, дільниця невдовзі після відкриття
Фото: Newsmaker
 
Довга черга на дільниці у Франції
ФОто: newsmaker

У другому турі між собою змагаються чинний президент, проросійський лідер соціалістів Ігор Додон та прозахідна лідерка опозиційної партії PAS Мая Санду.

 
Черга до дільниці у Касселі в Німеччині
Фото: Newsmaker

Загалом 139 дільниць є відкритими для голосування за кордоном. Варто підкреслити,  у першому турі виборів  активність закордонних виборців була рекордно високою, у багатьох європейських країнах повідомляли про багатогодинні черги

 
Лондон, до відкриття дільниці понад пів години
Фото: Newsmaker

Активність закордонних виборців грає на руку Санду. На дільницях у ЄС вона завжди мала підтримку переважної більшості. Санду перемогла у першому турі виборів, Додон фінішував другим з помітним відставанням.

Читайте детальніше: Битва за Молдову: як "чорнухою" та підтримкою РФ рятують президентство Додона

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?