Moderna заявила про майже 95% ефективність вакцини від COVID

Понеділок, 16 листопада 2020, 14:17

Американська компанія Moderna, яка розробляє потенційну вакцину від коронавірусу, заявила у понеділок, що її розробка забезпечує надійний захист та демонструє ефективність у 94,5% випадків.

Компанія заявила, що про це свідчать попередні дані, отримані в ході випробувань вакцини, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство АР.

Тиждень тому компанії  BioNTech та Pfizer, конкуренти Moderna, заявили, що їхня потенційна вакцина є практично настільки ж ефективною. 

Читайте також
Єврокомісія уклала контракт на купівлю мільйонів доз вакцини, яка показала 90% ефективності

Президент Moderna доктор Стівен Хоге привітав "справді важливу віху", але зазначив, що найбільш обнадіює наявність схожих результатів різних компаній.

"Це повинно вселити в нас надію на те, що вакцина дійсно зможе зупинити цю пандемію і, сподіваюся, повернути нас до нашого життя", - сказав Хоге у коментарі агентству.

"Не тільки Moderna вирішить цю проблему. Для задоволення глобального попиту буде потрібно багато вакцин", - додав він.

Читайте також
Президентка Єврокомісії: вакцинація від коронавірусу може початися в квітні

У випробуванні вакцини Moderna брали участь 30 тисяч осіб в США, половина з яких отримала дві дози вакцини з інтервалом в чотири тижні. Іншим робили фіктивні уколи.

Moderna очікує отримати близько 20 мільйонів доз вакцини, призначених для США, до кінця 2020 року. Pfizer і її німецький партнер BioNTech розраховують отримати близько 50 мільйонів доз по всьому світу до кінця року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.