У Польщі значно знизилася підтримка керівної партії

Понеділок, 2 листопада 2020, 10:10

Підтримка керівної партії Польщі "Право і справедливість" значно знизилася в порівнянні з вереснем.

Про це свідчать результати опитування  United Surveys  для RMF FM i Dziennik Gazeta Prawna, повідомляє "Європейська правда".

Недавнє дослідження показує, що тепер майже кожен третій опитаний голосував би за "Право і справедливість", якби вибори відбулися найближчим часом.

Так, про підтримку правлячої партії заявили 30,9% респондентів. Це на 10 процентних пунктів менше у порівнянні з вересневим опитуванням.

Виборці, що відійшли від "Права і справедливості", в основному поповнили групу тих, хто не визначився - їх зараз 15,4%. Для порівняння - у вересневому опитуванні на питання про підтримку тієї чи іншої партії на виборах "не знаю" відповіли 9,4% респондентів.

Результат опозиційної "Громадянської коаліції" покращився на два пункти і тепер становить 25,3%.

Найбільше зростання продемонстрував рух "Польща 2050" Шимона Головні. Від попереднього опитування у нього додалося 5,6 процентних пункти - результат руху в поточному опитуванні - 14,7%.

До Сейму також потрапляють ліві з 6-відсотковою підтримкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".