Україна оновила перелік країн "червоної" та "зеленої" зон

П'ятниця, 20 листопада 2020, 16:53

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон за ситуацією з поширенням коронавірусу, що визначає необхідність самоізоляції після прибуття з них.

Як повідомляє "Європейська правда", список з інформацією станом на 20 листопада доступний на сайті МОЗ.

До "червоної" зони увійшли країни з показником захворюваності на 100 тис. населення за останні 14 днів вище, ніж в Україні (392,6). Загалом це 44 країни.

У "червоній зоні зараз знаходяться більшість країн Західної Європи, серед них - Британія, Франція, Італія, Іспанія, а також низка сусідів України - Польща, Румунія, Угорщина та Словаччина. Молдова, Білорусь та Росія залишилися "зеленими".

Після прибуття з країн "червоної зони" вимагається самоізоляція із застосуванням додатка "Дій вдома". Ізоляцію можливо припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.