У Німеччині через пандемію роботу можуть втратити 80 тисяч водіїв таксі 

Субота, 28 листопада 2020, 11:47

У Німеччині кожен третій водій таксі ризикує втратити роботу через пандемію коронавірусу.

Про це заявили у Федеральної асоціації таксі і орендованих автомобілів, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

Асоціація таксі очікує, що без додаткової допомоги до кінця 2021 року по всій країні буде втрачено 12 тисяч компаній і близько 80 тисяч робочих місць. 

Читайте також
Німеччина продовжує частковий локдаун до 20 грудня, на Різдво обмеження послаблять

Це третина всіх робочих місць і п'ята частина компаній - на сьогодні в Німеччині налічується близько 55 тисяч компаній з приблизно 250 тисячами робочих місць. 

Тільки в Берліні в цьому році зняли з обліку понад 1000 таксі.

За даними асоціації, ситуація в сфері таксі останнім часом різко погіршилася через частковий локдаун.

 "Зараз ми втрачаємо масу компаній, деякі люди втрачають роботу і, отже, своє економічне існування", - йдеться в листі Ради директорів і президії Федеральної асоціації таксі і орендованих автомобілів міністру економіки Петеру Альтмаєру і міністру фінансів Олафу Шольцу.

В асоціації заявили, що галузь підтримує заходи щодо стримування пандемії та працює з суворими гігієнічними правилами, однак через зниження мобільності людей сфера перевезень занепадає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.