Поліція Берліна веде 40 справ проти праворадикальних колег

Вівторок, 3 листопада 2020, 09:01

У поліції Берліна мають намір інтенсивно боротися з правими радикалами в своїх лавах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

"У зв'язку з цим ми зараз ведемо близько 40 дисциплінарних справ. Половину цих справ ми ведемо з метою звільнення фігурантів зі служби", - заявила керівниця столичної поліції Барбара Словік.

За словами Словік, важливо відзначити, що з 26 тисяч співробітників берлінської поліції "99,9 відсотка твердо стоять на основі конституції". "Нас всіх дуже дратує те, що така невелика меншість бруднить нашу репутацію", - підкреслила глава поліції німецької столиці.

Раніше, 27 вересня, стало відомо, що близько 350 співробітників органів безпеки Німеччини можуть розділяти праворадикальні погляди.

Крім того, в тому ж місяці виявили кілька десятків поліцейських на заході Німеччини, які поширювали правоекстремістські матеріали в приватних чатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".