Німеччина прийняла перших коронахворих з Бельгії, яким забракло місця у лікарнях

Вівторок, 3 листопада 2020, 14:40

До Німеччини вперше перевезли гелікоптером трьох коронахворих з Бельгії, яким через завантаженість реанімацій не вистачило місця.

Про це повідомив посол Німеччини у Бельгії Мартін Котхаус, пише "Європейська правда".

Пацієнтів транспортували гелікоптером з провінції Льєж до Мюнстера та Бонна сьогодні, 3 листопада. Перед цим одного пацієнта відправили до Німеччини "швидкою". 

Як повідомляє бельгійське видання Le Soir, за останні 10 днів вже багатьох хворих з цього регіону довелося везти в інші через завантаженість лікарень.

За словами П’єра Жіє, медичного директора університетського госпітального центру Льєжа, серед пацієнтів, які потрапляють у реанімації, переважають люди поважного віку, але й молодших стало більше, порівняно з першою хвилею епідемії.

Останні 7 днів у Бельгії реєстрували в середньому по 15 тисяч нових заражень, з них найбільше припадає на Льєж, Брюссель та провінцію Ено.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Німеччина знову почала приймати хворих на коронавірус з Нідерландів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".