Прем'єр Хорватії самоізолювався після позитивного тесту на коронавірус у дружини

Понеділок, 30 листопада 2020, 09:22

Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович ізолювався на 10 днів після того, як його дружина отримала позитивний результат тесту на коронавірус.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

"Прем'єр-міністр Пленкович пройшов тест в суботу, і результат негативний. Йому було наказано залишатися вдома в ізоляції протягом наступних 10 днів. Він продовжить виконувати свої обов'язки з дому", - повідомив представник уряду.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань, в Хорватії зараз спостерігається велика кількість випадків коронавірусу: 999,2 випадку на 100 000 осіб за останні два тижні - друга за величиною концентрація в ЄС після Люксембургу.

З початку пандемії в Хорватії зареєстровано 123 693 випадки захворювання і 1655 смертей, повідомив в суботу Інститут громадської охорони здоров'я країни.

Нагадаємо, 25 листопада Хорватія зареєструвала рекордну кількість щоденних випадків інфікування - 3603, уряд країни розглядає додаткові заходи, щоб спробувати зупинити спалах захворювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?