Санду відповіла, чи не буде заважати президентству її стать

Понеділок, 30 листопада 2020, 13:32

Мая Санду спокійно відповіла на запитання від журналіста про те, чи не буде те, що вона жінка, заважати професійному виконанню обов’язків президента.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє NewsMaker.

Запитання пролунало на великій пресконференції обраного президента 30 листопада. 

"Не думаю, що мені буде важко керувати через те, що я жінка, або проводити реформи через те, що я жінка. Я пишаюся нашими громадянами, які проголосували за мене - попри те, що я жінка", - відповіла Мая Санду.

Мая Санду - перша жінка, що обійме посаду президента Молдови. В останні, найгарячіші дні кампанії перед другим туром виборів, до непристойних зауважень на адресу Санду за ознакою статі вдався і чинний президент Ігор Додон (про "брудну гру" кампанії Додона напередодні другого туру читайте у статті "Битва за Молдову: як "чорнухою" та підтримкою РФ рятують президентство Додона")

Нагадаємо, раніше подібне запитання поставили президентці Естонії Керсті Кальюлайд, що розлютило її. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"