Британські Північна Ірландія та Уельс анонсували нові локдауни

П'ятниця, 18 грудня 2020, 10:00

Уельс та Північна Ірландія оголосили про запровадження нових локдаунів через зростання кількості заражень коронавірусом; Англія також запровадить найжорсткіший рівень обмежень ще у низці районів.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє BBC.

Північна Ірландія анонсувала локдаун з 26 грудня щонайменш на чотири тижні. На цей час повинні будуть закритися усі "другорядні магазини" (тепер до них віднесли і садові центри та магазини побутових товарів), перукарні та салони краси, автомийки. Ресторани зможуть продавати їжу тільки "з собою". 

Подарунок на Різдво: навіщо Британія поспішала із другим локдауном і що це їй дало

Більш того, у перший тиждень локдауну навіть ті магазини, які залишаться відкритими, повинні будуть працювати до 20:00. 

Спортивні заходи забороняються навіть для професійних спортсменів найвищого рівня. 

Зустрічі у так званих "різдвяних бульбашках" - компаніях до трьох домогосподарств - після 27 грудня теж будуть заборонені.

Уельс анонсував локдаун з 28 грудня щонайменш на три тижні - фактично не закриватимуть лише дитсадки, школи та релігійні установи. Усі "другорядні" магазини, перукарні тощо повинні будуть закритися. 

Ресторани й кафе повинні будуть закритися о 18 годині на Різдво.

На Різдво можна буде зустрічатися компаніями не більш ніж з двох домогосподарств.

З цієї суботи, 19 грудня, найжорсткіші карантинні правила "третього рівня" почнуть поширюватися на низку районів південної та східної Англії, де проживає близько 38 мільйонів людей. Після цього в умовах найжорсткішого, "третього" рівня обмежень опиниться дві третини населення Англії. 

Кількість заражень почала зростати майже у всіх частинах Англії. Найбільш тривожний приріст спостерігається у Лондоні - близько 320 випадків на 100 000  населення у тиждень до 13 грудня, тоді як за тиждень до того це було 200 випадків. 

У Лондоні та частинах графств Ессекс і Герфордшир найжорсткіший "третій рівень" коронавірусних обмежень був запроваджений ще раніше цього тижня. 

У Шотландії також не виключають суттєвого посилення карантину після свят.

Читайте також: Подарунок на Різдво: навіщо Британія поспішала із другим локдауном і що це їй дало.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.