Парламент Британії підтримав обмеження в Англії, які замінять локдаун

Середа, 2 грудня 2020, 08:42

У Британії з 2 грудня припиняється дія національного локдауну, однак вступають в силу обмеження, жорсткіші за ті, що були до карантину.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Так, з 2 грудня близько 99% населення Англії буде перебувати під двома найжорсткішими рівнями обмежень, які будуть суворішими, ніж до локдауну.

Близько 32 мільйонів осіб, або трохи більше половини населення Англії, потраплять в категорію 2.

Ще 23,3 мільйона людей зіткнуться з найжорсткішими заходами рівня 3, в той час як тільки острів Уайт, Корнуолл і острови Сіллі можуть залишитися на рівні 1.

Нова система диктує, що громадяни можуть і не можуть робити, і, хоча вона менш сувора, ніж попередні два локдауни, які Англія пережила в цьому році, вона все ще є обмеженням соціальних і комерційних свобод, раніше нечуваних поза межами воєнного часу.

Магазини і школи залишаться відкритими на всіх рівнях, але на третьому рівні паби і ресторани будуть закриті, за винятком послуг на винос.

Поїздки в регіони 3 рівня або з них заборонені, а змішування в приміщенні з іншими домогосподарствами заборонено в двох верхніх рівнях.

У вівторок депутати проголосували за введення нових заходів в силу, хоча прем’єр Борис Джонсон постраждав від найбільшого повстання власної партії, коли більше 50 депутатів-консерваторів проголосували проти уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.