В Англії посилюють локдаун на тлі поширення нового штаму вірусу

Середа, 30 грудня 2020, 18:19

Британський уряд помістив ще більше районів Англії під найсуворіші обмеження COVID-19, оскільки по всій країні поширюється високоінфекційний варіант вірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що Мідлендс, північний схід, частина північного заходу і частина південного заходу будуть переведені на найвищий рівень обмежень з 00.01 четверга.

На цьому рівні закриті готельні заклади та другорядні магазини. Також заборонені зустрічі між представниками різних домогосподарств.

"NHS (служба охорони здоров'я) знаходиться під дуже значним тиском; зараз в лікарнях з коронавірусом знаходиться більше 21 000 осіб", - сказав він законодавцям.

"На жаль, цей новий варіант зараз поширюється здебільшого в Англії, і випадки швидко подвоюються. Тому необхідно застосувати четвертий рівень до більш широкої території" – зазначив Хенкок.

Міністр сказав, що з четверга три чверті населення Англії будуть перебувати під дією найсуворіших обмежень.

Читайте також: Нова загроза чи паніка без змісту: як мутований COVID з Британії налякав уряди по всьому світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.