Президент Португалії заразився коронавірусом

Вівторок, 12 січня 2021, 09:28

Президент Португалії Марсело Ребелу де Соуза, який прагне переобрання на виборах 24 січня, отримав позитивний результат тесту на коронавірус, але симптомів захворювання не має.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

На вівторок 72-річний глава держави запланував одну велику президентську дискусію, а також зустріч із експертами з питань охорони здоров'я, щоб обговорити деталі запланованого локдауну, які будуть оголошені в середу, проте його офіс заявив, що він уже скасував усі свої публічні виступи.

У заяві, розміщеній на його офіційному вебсайті, офіс Ребелу де Соуза заявив, що президент вже повідомив про ситуацію прем'єр-міністра Антоніу Кошту та міністра охорони здоров'я Марту Теміду.

Ребелу де Соуза самоізолюється у своїй офіційній резиденції в Лісабоні.

Його позитивний результат тесту з'явився після того, як 6 січня він отримав негативний тест після контакту з інфікованим і відновив свій графік роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.