Єврокомісія закликала протидіяти антисемітизму, який процвітає з конспірологією в соцмережах

Середа, 27 січня 2021, 10:55

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у міжнародний день пам’яті жертв Голокосту закликала протидіяти антисемітизму, який набирає обертів з поширенням конспірологічних теорій у соцмережах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на заяву глави Єврокомісії.

"Я занепокоєна тим, що знову бачу прояви ненависті до євреїв у Європі та поза її межами. Пандемія сприяла поширенню конспірологічних теорій та дезінформації, які часто розповсюджують антисемітські наративи. Ми стаємо свідками тривожних тенденцій з викривлення та заперечення Голокосту", - заявила фон дер Ляєн.

Берлін вирішив дати "расистській" станції ім’я російського композитора, а той був антисемітом

Вона відзначила, що з поширенням конспірологічних міфів у соціальних мережах "ми повинні навчати наше молоде покоління протидіяти антисемітизму".

"Поширення дезінформації вимагає від представників влади, соціальних платформ і їх користувачів спільних зусиль задля запобігання спотворенню історичних фактів – як онлайн, так і в реальному житті. 

Факти мають значення. Історія важлива. Ми сповнені рішучості виграти цей бій", - наголосила глава Єврокомісії.

Вона підкреслила, що невдовзі Європейська комісія представить стратегію підтримки євреїв у Європі та боротьби проти антисемітизму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?