Макрон обговорює зі своїми міністрами введення третього локдауну

Середа, 27 січня 2021, 11:24

Президент Франції Еммануель Макрон зустрічається зі своїми міністрами у середу вранці, щоб обговорити важке рішення про те, чи запроваджувати третій локдаун.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

У середу вранці відбувається засідання Ради оборони - групи ключових міністрів, які вирішують, які коронавірусні обмеження вводити. 

Спекуляції щодо третього локдауну вирують у Франції відтоді, як Journal du Dimanche, газета, яку уряд часто використовує для представлення нової політики або ідей, опублікувала передовицю про неминучість нового локдауну. 

Глава консультативної наукової ради Франції Жан-Франсуа Дельфрессі також виступив по телебаченню, сказавши, що третій локдаун, вірогідно, знадобиться, і що цей тиждень - ключовий для прийняття рішень.

Потенційне запровадження нового локдауну пов'язане зі стрімкими темпами поширення у Франції "британського" варіанту коронавірусу і його нового штаму з ПАР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?